HAKKIMIZDA

Sınırların kalktığı günümüz dünyasında ulaşım ve iletişim birbirine entegre olmuş iki önemli unsur haline gelmiştir. Oluşturulan değerlerin sahiplenip, korunabilmesi ve bu safhalardan sonra sürdürülebilir olarak geliştirilmesi artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.

İnsanlık tarihi boyunca gelişim,  yeni oluşumlar ve icatlar sayesinde gerçekleşmiş olup bu oluşum ve icatların bir hak olarak algılanması da günümüzde oldukça gerekli fonksiyonları olan bir olgu haline gelmiştir.

Oluşturulan , icat edilen her ürün patent tescili ile korunduğu gibi oluşturulan her isim, simge marka tescili ve oluşturulan  her dizayn, görünüm de tasarım tescili ile korunmaktadır.

Dünyanın bir global alan olduğu, sınırların daha önemsizleştiği gerçeği ile karşı karşıya olduğumuz günümüzde  patent , marka ve tasarım tescillerinin önemi ticaret hayatının en önemli parçalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Yedi Kıta Patent olarak, 20 yıllık tecrübeye sahip uzmanlarımızın olduğu kadromuzla sizin ve/veya kurumunuzun icatlarını, isim/sembollerini ve ürettiğiniz ürünlerinizi ülkemizde tescil ile koruma altına alabildiğimiz gibi tüm dünyadaki temsilciliklerimiz sayesinde de ülke dışında da tescil yeteneğine sahip olarak koruma altına alabiliriz. Bunun yanında hukuki olarak da taklit unsurlarına karşı sizin yanınızda size gerekli her türlü hizmetleri vermekten guru duyarız.